www.cvonline.hu

SAP Solution Manager Tanácsadó - INTS/14/55

  • A hirdetés tegnap lejárt

Németül beszélő SAP Solution Manager Tanácsadó munkatársat

keresünk svájci központú, nemzetközi szoftverfejlesztő ügyfelünkhöz Budapestre

Ref.: INTS/14/55

Feladatok:

  • IT és Application Lifecycle Management folyamatok implementálása és konzultációja SAP Solution Manager modulban, Monitoring, CMDB, LMDB, vagy Tesztmenedzsment és üzleti folyamatok dokumentálása területeken
  • SAP CCMS, Solution Maneger diagnosztika (SMD agent-eket beleértve), és Wily Introscope eszközök implementálása
  • Koncepciók előkészítése és folyamatok implementálása SAP Solution Manager-ben
  • Analízisek, workshop-ok, prezentációk és tanfolyamok összeállítása

Elvárások:

  • Legalább 2 év gyakorlati tapasztalat SAP Solution Manager-ben
  • Egy vagy több SAP Solution Manager modul ismerete
  • ITIL tudás
  • Lezárt felsőfokú tanulmányok gazdaság vagy informatika területén, vagy bármilyen informatikai szakképesítés
  • Folyékony – legalább erős középfokú - német nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság Németországba
  • Csapatjátékos attitűd
  • Rendszerszemléletű beállítottság
  • Önállóság, proaktivitás

Előny:

  • Java vagy ABAP programozásában szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • UNIX vagy Windows adminisztrációban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Monitoring rendszerekben szerzett tapasztalat (CA, Tivoli, BMC, Nagios stb.)

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Kellemes irodai és munkatársi környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, utazási arány: 20 %

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német