www.cvonline.hu
SAP Solution Manager Consultant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 633384
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - SAP Solution Managerrel kapcsolatban felmerült üzleti igények elemzése, megoldási javaslat kidolgozása, rendszeren belüli változások megtervezése, szükséges konfigurációk végrehajtása

 - SAP ECC integráció tervezése, koordinálása meglévő Solution Manager környezetben

 - WEB UI testreszabása

 - Fejlesztési specifikációk és ad-hoc riportok létrehozása

 - A SAP környezetben végzett változtatások műszaki tesztelése, optimalizálása és azok kockázati felülvizsgálata

 - Standard működtetési folyamatok kidolgozása

 - Projektek szakmai támogatása

 - Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival

 - Hivatalos dokumentációk elkészítése és revíziója

Elvárások

 - SAP Solution Manager alkalmazás tanácsadói/üzemeltetői tapasztalat (min. 3 év)

 - Tárgyalóképes angol nyelvtudás

 - SAP SolMan ITSM és CCM folyamatainak funkcionális ismerete

 - SAP Basis modul és elterjedt interface technológiák (IDOC, FTP, Webservices, RFC) átfogó ismerete

 - Hajlandóság T-Systems specifikus non-SAP rendszerek működtetésének elsajátítására

 - Képesség önálló munkavégzésre

 - Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Előny

 - SAP Solution Manager projekttapasztalat (bevezetés, rollout, upgrade)

 - Tárgyalóképes német nyelvtudás

 - ITIL ismeretek

 - SAP fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése „Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78556

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió