www.cvonline.hu

SAP Senior Projekt Vezető

  • A hirdetés 1239 napja lejárt
52321-SAP Senior Projekt VezetőLink megjelenítése">

Megbízónk az egyik vezető SAP megoldásokat támogató teljeskörű informatikai szolgáltató, mely 22 országban és 5 régióban található meg. Az SAP csapat erősítésére keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok
  • Tanácsadás autóipari és termelői vállalatok számára
  • Projektek menedzselése
  • 10-15 fő tanácsadó csapat vezetése
  • Új projektek esetén önálló munkavégzés SAP logisztikai területen
  • Roll-out projektek esetén nemzetközi projektcsapatban a vállalatcsoportra kialakított megoldások implementálása Magyarországon
  • Jelenlegi ügyfélkör támogatása
Elvárás
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • SAP logisztikai modul ismerete
  • Pénzügyi modul ismerete előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú német nyelvtudás előny
  • Erős analitikus képességek
  • Kiváló kommunikációs képesség
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 52.321-as referenciaszámra az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika