www.cvonline.hu

SAP senior B1 tanácsadó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1013106
lejárt

Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor több iparága megtalálható. Meglévő ügyfeleink magas szintű kiszolgálásához keresünk új partnert BI tanácsadó feladatok ellátására.

Feladatok:

  • részvétel hazai és nemzetközi SAP Üzleti Intelligencia projektekben
  • a vállalat több mint 15 SAP BI ügyfelének napi szintű támogatása

Elvárások:

  • Minimum 5 éves SAP Business One  fejlesztési tapasztalat
  • .NET keretrendszerben fejlesztési tapasztalat (min. 1-2 év)
  • MS-SQL lekérdezések
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  •  Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség  előny
  • Vállalati folyamatok ismerete előny
  • Visual Basic .NET nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Részvétel belföldi SAP projektekben
  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését Link megjelenítése egy perc alatt és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika