www.cvonline.hu

SAP senior B1 tanácsadó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1007893
lejárt

Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor több iparága megtalálható. Meglévő ügyfeleink magas szintű kiszolgálásához keresünk új partnert BI tanácsadó feladatok ellátására.

Feladatok:

  • részvétel hazai és nemzetközi SAP Üzleti Intelligencia projektekben
  • a vállalat több mint 15 SAP BI ügyfelének napi szintű támogatása

Elvárások:

  • 5 év tapasztalat SAP Business Warehouse alapú Üzleti Intelligencia megoldás bevezetésében / támogatásában
  • 2 év tapasztalat SAP BusinessObjects alapú Üzleti Intelligencia megoldás bevezetésében / támogatásában
  • középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • BSC vagy MSC diploma

Előnyt jelent:

  • külföldi illetve nagyvállalati környezetben szerzett SAP Üzleti Intelligencia rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
  • ismeretek az SAP BusinessObjects 4.x termékcsalád eszközeinek használatában
  • tapasztalat SAP Üzleti Intelligencia alapú tervezői rendszerek (Integrated Planning, BPC) bevezetésében / támogatásában
  • egyéb adatbázis-kezelő és riporting rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat
  • ABAP programozói tapasztalat
  • SAP ERP ismeretek a jelentősebb üzleti területeken: Készletgazdálkodás / Gyártás / Értékesítés / Pénzügy / Kontrolling
  • külföldi munkavégzéssel kapcsolatban rugalmasság
  • felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Amit kínálunk:

  • Részvétel belföldi SAP projektekben
  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remote munkavégzés lehetősége

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését Link megjelenítése egy perc alatt és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika