www.cvonline.hu
SAP SD System Designer
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.07.28.
Jelentkezési határidő: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1178115
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk csapatába keresünk munkatársat SAP SD System Designer pozícióba, hosszú távra, alkalmazotti státuszba.

Feladatok

  • - A külföldi központból áttelepített SD modulal kapcsolatos konfigurációs, design, teszt és support feladatok ellátása
  • - Globális, regionális és lokális megoldások kialakítása
  • - Applikációk tervezése, interface-ek tesztelése
  • - A modullal kapcsolatban felmerülő problémák megoldása egy virtuális csapat tagjaként
  • - Riportálás a külföldi vezetőnek
  • Elvárások

  • - Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • - SAP SD modulban szerzett konfigurációs, design tapasztalat
  • - Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Előnyök

  • - SAP implementációs projektekben szerzett tapasztalat
  • - Részvétel SAP SD modul bevezetésben
  • Amit ajánlunk

  • - Hosszú távú karrierlehetőség egy megbízható háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • - Fejlődési lehetőség
  • - Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió