www.cvonline.hu
SAP SD konzulens
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.02.
Hirdetés azonosító: 818774
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk megfelelő embert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Meglévő SAP rendszerben termelő és értékesítő cégeink értékesítési, külkereskedelmi folyamatainak támogatása
  • Önálló munkavégzés keretében javaslatcsomagok megfogalmazása és megvalósítása
  • Nemzetközi bevezetési projektekben való részvétel
  • Folyamatanalízis, folyamatleírás és dokumentáció készítése
  • Felhasználók SD oldalról való támogatása

Elvárások:

  • SAP SD modul átfogó ismerete, bevezetések során szerzett tapasztalattal
  • Egyéb modulokkal ismerete ( CO, FI, WM, PP, MM)
  • EDI ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelv magabiztos használata

Előny:

  • ABAP ismeret
  • Egyéb SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívásokkal teli feladatok

Munkavégzés helye: Érd (autópálya mellett)

Kategória
IT / Informatika
Régió