www.cvonline.hu

SAP Report Analyst(RD-6478)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 889503
lejárt

Multinacionális partnercégünk Shared Service központjába keresünk új munkatársat.
Kockázatelemzési riportok felülvizsgálata az SAP rendszerén belül; Az üzleti folyamatnak megfelelő riport használat ellenőrzése; Elemzések készítése Excel-ben; Adatok egyeztetése angol nyelven; Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása.

Elvárás:

Felsőfokú gazdasági végzettség (OKJ) vagy folyamatban lévő főiskolai, egyetemi tanulmányok (utolsó évesek jelentkezését is várjuk);
Középfokú angolnyelv-tudás;
SAP ismeret;
Gyakorlat a Microsoft Office programok használatában, legfőképp az Excelben (Pivot tábla, függvények ismerete);
Analitikus szemlélet;
Pontos, precíz munkavégzés.

Előny:

Amit nyújtunk:

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...