www.cvonline.hu
SAP Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.01.28.
Jelentkezési határidő: 2016.04.11.
Hirdetés azonosító: 1000007
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi ügyfelünk saját csapatába keresünk új szakembert SAP Rendszerszervező pozícióba határozatlan idejű munkavégzésre.

Feladatok

  • SAP rendszer bevezetéshez és fejlesztéshez keresünk lelkes, tanulni vágyó pályakezdő vagy már tapasztaltabb kollegát.

  • Üzleti specifikációk készítése, egyeztetése

  • SAP rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása

  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítése

  • Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel: a fejlesztők felé szakmai útmutatás, illetve az egyes projektek koordinálása

  • Bank informatikai és szervezési stratégiájával összhangban

  • SAP rendszer fejlesztésében való részvétel, illetve a rendszer informatikai támogatása (hibajavítás, adatkarbantartás)

  • Kapcsolattartás az üzleti és az IT területekkel, a Help Desk munkájának támogatása, segítségnyújtás az ügyletekkel kapcsolatban felmerülő esetleges problémák kezelésében
  • Elvárások

  • SAP rendszerek ismerete, főként a TR-LO, EC és FI modulok.

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (mérnök vagy közgazdász);

  • Rendszerszervezői gyakorlat banki rendszerek támogatásában,

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;

  • MSSQL, ORACLE (PL/SQL), adatbázis ismeretek, (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés);

  • Minősítési módszertanok és minősítő rendszerek ismerete;

  • Projektvezetési, szoftver fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete.

  • Előnyök

  • SAP felhasználói tapasztalat.

  • Banki IT tapasztalat; multinacionális környezetben szerzett tapasztalat;

  • Jelzálogbanki ismeretek

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió