www.cvonline.hu

SAP RENDSZERADMINISZTRÁTOR / CSONGRÁD MEGYE

Régió:

Csongrád

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 778430
lejárt

  Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő, saját iparágában vezető gyártó cégcsoport magyarországi leányvállalata. A gyártóüzemhez zöldmezős beruházásként épült fel néhány éve.
Folyamatos bővülésükhöz keresünk számukra angol nyelvtudással a termelési adminisztráció területére új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A gyárspecifikus minőségellenőrzéshez kapcsolódó törzsadatok karbantartása az alapanyag és késztermék specifikáció módosításoknak megfelelően
  • A minőségellenőrzés területén fő SAP felhasználó: a minőségellenőrzési osztály támogatója és közvetlen kapcsolattartója
  • Vizsgálati tervek elkészítése és a kapcsolódó adatok karbantartása SAP-ban
  • Aktív részvétel az SAP rendszerfejlesztésben és tesztelésben
  • A minőségellenőrzést érintő vevőspecifikus igények SAP-ban történő lekövetésének folyamatáért felel
  • A minőségellenőrzési vezető támogatása az SAP alapú riportok elkészítésében
  • Elsődleges támogatás nyújtása minőségellenőrzési és minőségbiztosítási rendszerhiba esetén
  • A minőségirányítási rendszer dokumentációjához kapcsolódó SAP folyamatok leírásának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte (Informatikai végzettség vagy szemléletmód szükséges)
  • SAP vagy más ERP rendszer gyakorlati ismerete
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség, vevőorientált szemléletmód

Előnyök:

  • Más európai nyelv ismerete
  • Vegyész, vagy élelmiszeripari végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag tartozik a pozícióhoz.

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, IT / Informatika, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád