www.cvonline.hu

SAP raktári adminisztrátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1077920

Játékkártyák, társasjátékok gyártása és forgalmazása területén működő nemzetközi partnercégünkhöz keresünk új munkatársat határozott időre.

Feladatok:

SAP adminisztrációban jártas munkatársat keresünk napi 4-6 órában.

Feladatok:

- Raktározással, értékesítéssel összefüggő adminisztratív feladatok,
- Egyeztetés a beszállítókkal magyar és angol nyelven,
- Adatrögzítés, számlák adminisztrációja,
- Rendelés felvétel, leadás.

Elvárások:

- min. érettségi
- társalgási szint/középfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen (angol nyelven történik az SAP specializációk átvétele a betanulás során)
- SAP ismeret
- proaktív személyiség

Munkába állás: szeptember 5.

Munkavégzés helye: 12. kerület

Amit kínálunk:

- Alapos betanulási lehetőség.
- Kölcsönös megfelelés esetén hosszabb távú munkalehetőséget kínál a partnercég.
- Kiemelkedő bérezés.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján