www.cvonline.hu

SAP QM Alkalmazásfejlesztő

  • A hirdetés 906 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi felelősségteljes és nagy szakmai kompetenciát igénylő pozícióba:

Feladatok:

  • SAP QM alkalmazások tervezése és létrehozása
  • SAP QM környezetű szervezeti projektek segítése, tervezése és karbantartása
  • Meglévő SAP QM alkalmazások karbantartása, felügyelete és továbbfejlesztése
  • A QM osztály támogatása és tanácsadás (Second Level support)
  • Rendszer-alapú támogatás nyújtása és szükséges rendszerváltoztatások elvégzése
  • Teszttervezés, minőségbiztosítás /szakértőcsoport/projektmenedzsment/tesztelési támogatásbeli részvétel
  • Munkavégzés Egerben vagy Budapesten, kihelyezett irodában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • több éves szakmai gyakorlat a SAP QM környezetű alkalmazásfejlesztésben
  • Kiterjedt SAP ABAP/4 / ABAP Objects fejlesztői szakértelem
  • Kiterjedt szakértelem ABAP fejlesztésben (BAPI, Dialógus-programozás, Workflow)
  • A SapScript, AdobeForms és Smartforms tervezési technológiák mély ismerete
  • A SAP QM környezet mély ismerete (modellek, ciklusok, táblák)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó elemzőkésség
  • Csapatmunkára való hajlam

 Előnyt jelent:

  • SAP NetWeaver technológiák
  • Web technológiák ismerete
  • Java-nyelv ismerete, WebDynpro Java-ban való jártasság
  • Kiterjedt WebDynpro ABAP szakértelem
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetéseken;
  • karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet;
  • széles körű béren felüli juttatásokat;

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő