www.cvonline.hu

SAP QM ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Régió:

Heves
Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 778469
lejárt

  SAP ABAP fejlesztőként gondolt már arra, hogy egy gyártó vállalat IT kompetencia központjában európai projekteken dolgozzon
Több éves tapasztalattal rendelkezik SAP QM környezetű alkalmazásfejlesztésekben? Ha igen, pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. 2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált. A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új, SAP ABAP programozási tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba: SAP QM ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Tapasztalt munkatársat keresünk, aki igényes, pontos, precíz munkát végez, eredeti ötleteivel aktívan támogatja a csapat munkáját. Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem „fogaskereket”, hanem „motort” keresünk!

Feladatok:

  • SAP QM alkalmazások tervezése és létrehozása;
  • SAP QM környezetű szervezeti projektek segítése, tervezése és karbantartása;
  • Meglévő SAP QM alkalmazások karbantartása, felügyelete és továbbfejlesztése;
  • A QM osztály támogatása és tanácsadás (Second Level support);
  • Rendszer-alapú támogatás nyújtása és szükséges rendszerváltoztatások elvégzése;
  • Teszttervezés, minőségbiztosítás /szakértőcsoport/projektmenedzsment/tesztelési támogatásbeli részvétel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi szakirányú végzettség;
  • Legalább 2 – 4 év szakmai tapasztalat szakmai gyakorlat a SAP QM környezetű alkalmazásfejlesztésben;
  • Kiterjedt SAP ABAP/4 / ABAP Objects fejlesztői szakértelem;
  • Kiterjedt WebDynpro ABAP szakértelem;
  • Kiterjedt szakértelem ABAP fejlesztésben (BAPI, Dialógus-programozás, Workflow);
  • A SapScript, AdobeForms és Smartforms tervezési technológiák mély ismerete;
  • A SAP HR környezet mély ismerete (modellek, ciklusok, táblák) főként SAP HR fizetési jegyzék, időgazdálkodás vagy személyzet-gazdálkodás és szervezeti menedzsment.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés;
  • Külföldi betanulási lehetőség;
  • Konszern szintű prokjektek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • A cég székhelye Heves megyében van, de lehetőség van budapesti munkavégzésre is! Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, idegen nyelvű és magyar önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
IT / Informatika
Régió
Heves