www.cvonline.hu

SAP Project Manager

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Hazai tulajdonú partnercégünk számára keresünk SAP bevezetésére SAP Project Manager pozícióba kollégát.

Pozíció azonosító: SAPPM

Kategória: Informatika, IT Menedzsment

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Nagyvállalati környezetben történő SAP rendszer bevezetésének teljes menedzsmentje
  • Fejlesztés vezetése az üzleti igényeknek megfelelően
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, fejlesztési csapattal és a projekttel kapcsolatos további stakeholderekkel
  • Projekt fordulópontjainak, határidőknek, költségvetésének folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres riportálás a menedzsment felé

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • IT Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • SAP modulok ismerete
  • Angol nyelvtudás (szakmai szinten)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság

További információk:

  • Alvállalkozói státusz
  • 1 éves projekt időtartam (hosszabbítás várható)
  • Projekt második felében rendszeres utazások belföldön

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó, Projekt
Elvárt nyelvtudás Angol