SAP PROJECT MANAGER - PPM modules development and implementation projects worldwide

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 957038

Link megjelenítéseimages/editor/1415985475.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat magyarországi társasága.  Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. A globális vállalatcsoport IT fejlesztésének támogatásához keresünk tapasztalt szakértőt nemzetközi projekt feladatokra az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Feladatkör: Az SAP PPM modulok fejlesztési folyamatának koordinálása és bevezetéséhez kötődő projekt menedzseri feladatok ellátása. A feladat magában foglalja a projekt felelősök és az együttműködő szervezetek koordinálását worldwide (R&D, Global Group IT, SAP SW fejlesztés), valamint az eredmények prezentálását az Igazgatóság felé. A PPM modulok nemzetközi lokációk szerinti bevezetése „aktív és önállóan működő utazó nagykövet” jelleggel, folyamatos board egyeztetéssel a konszern központban, utazások a több kontinensen található vállalatokhoz
  • A fejlesztési követelmények meghatározása, fejlesztési folyamathoz szükséges specifikáció elkészítése
  • Szoros együttműködés a központi IT szervezettel
  • Az SAP PPM modulok lokációk szerinti bevezetése
  • Projekt tervezés, fejlesztések, implementáció koordinálása a helyi vállalatoknál
  • Jelentési értékelési rendszer felépítése és működtetése a projektek követése, támogatása céljából

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi/főiskolai diploma mérnöki, termelés menedzsment és informatikai szakirányon
  • Angol és német nyelvtudás
  • Tapasztalat gyártóvállalat termelési rendszerei területén, vállalatirányítási SW ismeret
  • Az SAP PPM modul ismerete
  • Fejlesztés koordinálási és projektvezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Utazási hajlandóság
  • Rugalmasság
  • Határozott fellépés
  • Magas önszervezési készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó alapfizetés, teljesítmény prémium, 13. havi fizetés, cafeteria
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Szakmai előrelépés a konszern nemzetközi fejlesztési és IT szervezetében

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Nagy-Budapest térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SAP PROJECT MANAGER - PPM modules development and implementation projects worldwide, Nagy-Budapest térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország