www.cvonline.hu
SAP PP SCM support specialista/ consultant
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.10.
Jelentkezési határidő: 2014.02.15.
Hirdetés azonosító: 658627
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik nemzetközi gyártás, termelés területén működő partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • SAP alkalmazások supportja
  • SAP PP SCM, illetve a rendszerek közötti interfész üzemeltetése
  • Üzletfejlesztésben való aktív részvétel, az SAP üzleti és technikai működésének fejlesztése
  • A felhasználók napi szintű támogatása
  • Az IT és az SAP tanácsadókkal való folyamatos együttműködés
  • SAP működési beállítások elemzése, monitorozása

Elvárások

  • 3-5 éves tapasztalat, mint SAP superuser
  • Logisztika területén szerzett ismeretek: production (termelés) és/vagy planning területen
  • Jól megérti, átlátja logisztikai és termeléssel kapcsolatos folyamatokat
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Közvetlen személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió