www.cvonline.hu

SAP PM tanácsadó

  • Frissítve 1548 napja
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
 pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy informatikai szolgáltató cég, melynek fő profilja az SAP outsourcing.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  •  A vállalat partnereinél futó SAP PM projektekben való részvétel
  • SAP bevezetési, rendszerátállási, rollout, upgrade és intergrációs projektekben való részvétel
  • SAP rendszerek üzemeltetése
  • Projektekhez kapcsolódó support feladatok elvégzése
  • Különböző rendszerbeállítások megtervezése és végrehajtása, adatmigrálás, egyedi program specifikációk elkészítése
  • Esetleges működési hibák feltárása és orvoslása
  • Esetenként L2 kollégák támogatása
Elvárások:
  • Legalább 2-3 éves SAP PM tapasztalat
  • SAP PM konfigurációs tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientáltság, szolgáltatói szemlélet
Egyéb információ:
  • Intenzív és folyamatos tréningprogram, továbbképzések
  • Változatos projektekben való részvétel
  • Azonnali kezdés preferált
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest