www.cvonline.hu

SAP munkatárs

  • A hirdetés 168 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy csoport SAP rendszerének fejlesztésére és üzemeltetésére
a QUALITY PACK Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

FELADATOK:

  • SAP működésének biztosítása, modulvezetői feladatok ellátása
  • SAP funkcionális működésének biztosítása, OSS javító note-ok letöltése, bejátszása, tesztelése, éles rendszerbeli transzport
  • SAP adminisztráció
  • SAP projektek vezetése és kivitelezése
  • SAP BW fejlesztések
  • Üzleti folyamatok működésének, átalakításának támogatása SAP eszközökkel
  • Felhasználók támogatása, felhasználók problémáinak kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Rendszerszemlélet
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, analitikus gondolkodás
  • Megbízhatóság, stressz tűrés
  • Gyors- és hatékony munkavégzés
  • Csapatszellem

ELŐNY:

  • SAP FI/CO/AM vagy SAP SD/MM modulok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok, kiváló fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes bérezés

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Szikszó

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol