www.cvonline.hu
SAP modulgazda
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 845034
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi területen érdekelt partnerünk számára

kollégát keresünk

Feladatok:

  • Felhasználói igények begyűjtése, koordinálása
  • Kapcsolattartás a modulgazdákkal, üzleti területekkel és a szállítóval
  • Dokumentációk készítése
  • SAP modulok beállítása, paraméterezése
  • Teszt tervek és jegyzőkönyvek elkészítése
  • Felmerülő hibák SLA-n belüli megoldása

Elvárások:

  • SAP modulok modulgazdai szintű ismerete (banki, pénzügyi modulok - pl. Treasury, Loans)
  • Riportozási technológiák ismerete (pl. Business warehouse, Business Objects)
  • Rendszerszemlélet
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • ABAP programozási ismeretek
  • Pénzügyi, számviteli ismeretek
  • Pénzintézeti tapasztalat
  • Szakmai nyitottság új modulok megismerése iránt

Kategória
IT / Informatika
Régió