www.cvonline.hu

SAP modulgazda (Ref.:790)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.02.
Hirdetés azonosító: 864728
lejárt

SAP modulgazda Ref.:790

Többségben állami tulajdonú, közel kétezer főt foglalkoztató,  közműszolgáltató partnercégünkhöz keresünk munkatársat. Megbízónk a saját területén piacvezető szerepet tölt be, akinek kiemelt értéket jelent a környezetvédelem, a társadalmi felelősségvállalás és a fenntartható fejlődés támogatása.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A cég vállalatirányítási rendszerének közmű  és folyószámla moduljainak üzemeltetése

  • A vállalat nyomtatásvezérlő és archiváló rendszerének üzemeletetése

  • Felhasználók informatikai támogatása

  • Üzleti igények (fejlesztések, lekérdezések) specifikálása, azok megvalósításának támogatása

  • Hibajelentések kezelése

  • Részvétel a kapcsolódó projektekben

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Informatikai területen szerzett főiskolai/egyetemi diploma

  • Szakmai, aktív középfokú angol nyelvtudás

  • Magas szintű számítógépes ismeretek (különös tekintettel az adatbázisokra)

  • Önálló munkavégzés

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Kezdeményezőkészség

  • Csapatszellem

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Precizitás

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • SAP rendszer üzemeltetésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • Közgazdasági, pénzügyi, számviteli területen végzett tanulmányok és/vagy munkatapasztalat

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Változatos feladatok

  • Kihívás, szakmai fejlődés

  • Jó csapat, stabil nagyvállalati munkahely

  • Képzési lehetőség

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Albérlet hozzájárulás és bejárás támogatás

  • Mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu