www.cvonline.hu
SAP MM/SRM System Designer
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.09.26.
Jelentkezési határidő: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1178113
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk csapatába keresünk munkatársat SAP MM/SRM System Designer pozícióba (elég az egyik modul ismerete), hosszú távra, alkalmazotti státuszba.

Feladatok

  • - A külföldi központból áttelepített SAP MM és SRM modulokkal kapcsolatos konfigurációs, design, teszt és support feladatok ellátása
  • - Globális, regionális és lokális megoldások kilakítása a rendszerek javítása érdekében
  • - Applikációk tervezése, interface-ek tesztelése
  • - Riportálás a külföldi vezetőnek
  • Elvárások

  • - Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • - SAP MM és/vagy SRM modul alapos ismerete
  • - Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Előnyök

  • - SAP implementációs projektekben szerzett tapasztalat
  • - SAP MM és/vagy SRM modul bevezetésében való részvétel
  • Amit ajánlunk

  • - Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalatnál
  • - Fejlődési lehetőség
  • - Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió