www.cvonline.hu

SAP logisztikai szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.02.07.
Hirdetés azonosító: 729011

Multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat SAP logisztikai szakértő munkakörbe.

Feladatok:

- felhasználók támogatása az SAP logisztikai moduljaiban
- folyamatok fejlesztése Lean alapelvek mentén
- SAP logisztikai moduljainak paraméterezése a változásokhoz kapcsolódóan, valamint új folyamatok esetén
- SAP-s oktatóanyagok elkészítése, felhasználók oktatása, továbbképzése

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- legalább 3 év logisztikai és SAP tapasztalat
- folyékony angol nyelvtudás
- SAP MM és/vagy WM és/vagy PP moduljának customizing szintű ismerete
- logisztikai ismeretek, előnyben: raktározási és üzemi logisztikai ismeretek
- jó kommunikációs készség, nyitott személyiség

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a