www.cvonline.hu

SAP Koordinátor

  • A hirdetés 699 napja lejárt

A TU-PLAST KFT. a svájci székhelyű HOFFMANN NEOPAC AG. cégcsoport tagjaként, Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag csomagolóipari vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal, valamint korszerű műszaki háttérrel megbízható, rugalmas, gyors és nagy kapacitással rendelkezik.

Mi hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak. Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert

munkakörbe.

Akinek feladata lesz:

  • A vállalat különböző területein működő üzleti- és rendszerfolyamatok vizsgálata, optimalizálása az SAP rendszerben (beszerzés, tervezés, gyártás, minőségirányítás, raktár, pénzügy, HR),
  • Rendszerhibák és fejlesztési igények összegyűjtése és pontosítása szorosan együttműködve az üzleti felhasználókkal, ezek önálló megoldása vagy továbbítása és megoldásának felügyelete az SAP tanácsadói csoporttal együttműködve,
  • Fentiek alapján rendszerkövetelmények és specifikáció összeállítása, meghatározása, és fejlesztési igények felügyelete a külső és belső SAP tanácsadókkal együttműködve,
  • Az új fejlesztések tesztelésének támogatása,
  • Felhasználói dokumentációk elkészítése és a felhasználók oktatása,
  • Projektekben való részvétel,
  • Napi szintű kapcsolattartás az üzleti felhasználókkal és az IT/SAP részleggel a vállalatcsoporton belül.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdász végzettség,
  • 2-3 év projektekben való intenzív részvétel,
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Magas fokú számítástechnikai ismeret, SAP ismeret és gyakorlati tapasztalat alapkövetelmény,
  • Magabiztos személyiség, projekt menedzsment szemléletmód

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, nemzetközi termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Az ideális jelölt:

  • Képes a folyamatokban, rendszerekben globálisan gondolkodni, jó elemző készséggel rendelkezik,
  • Hatékonyan kommunikál a társosztályokkal (külföldiekkel is),
  • Proaktív személyiség, képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, nagyfokú rugalmassággal rendelkezik,
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes, precíz, pontos.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát legkésőbb 2015. október 19-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő