www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    SAP Konzulens

Hozzáadva: 2017.02.24.
lejárt

Megbízónk speciális matrica gyártással foglalkozó multinacionális vállalat. SAP bevezetésben jártas kollégákat keresünk, hosszú távú munkavégzéssel, konzulensi pozícióba!

Feladatok:

  • SAP SD/MM/FICO/PP modulok bevezetésének koordinálása
  • Riportálás a külföldi vezetőség számára
  • Folyamatok kiértékelése, optimalizálása, dokumentációk készítése
  • SAP rendszertesztek biztosítása
  • Key Userek oktatása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy közgazdasági területen
  • Magas szintű ismeret a felsorolt modulok valamelyikében
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Értékelt kvalitások
  • Gyártó cégnél szerzett SAP (MM, SD, FICO és PP) bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai tréningek
  • Utazástámogatás
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Kategória
IT / Informatika, Gyártás / Termelés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Mérnök / Műszaki
Régió
Dunaújváros