www.cvonline.hu

SAP Könyvelő (Veszprém)

  • A hirdetés 804 napja lejárt

Veszprém megyei multinacionális járműipari beszállító megbízó Partnerünk részére keresünk precíz, pontos, önállóan is dolgozni tudó, mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkező SAP Könyvelő munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Havi és éves zárások, beszámolók készítése
  • Könyvelési adatok pontosságának, megbízhatóságának biztosítása
  • Aktív részvétel az SAP moduljának (FI, AM) bevezetésében
  • Vevői számlák létrehozása
  • Szállítói számlák és főkönyvi vegyes könyvelése
  • Banki és pénztár könyvelése
  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása
  • Egyéb  számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret (FI, AM modulok)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvismeret, valamint termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • Pontosság, precizitás, jó csapatjátékos
  • Logikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.