SAP könyvelő - Lakástakarék Pénztár (9 hónap határozott munkaviszony)

  • A hirdetés 556 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet SAP könyvelő - Lakástakarék Pénztár (9 hónap határozott munkaviszony) munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • SAP bevezetésében való aktív közreműködés;
  • SAP könyvelési moduljainak karbantartása, felügyelete;
  • Könyveléshez használt paraméterek, forgatótáblák karbantartása, változások átvezetése;
  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása, havi, negyedéves, éves zárások;
  • Bejövő és kimenő számlák, bank és vegyes tételek könyvelése,
  • egyeztetési feladatok elvégzése;
  • Alaprendszerből történő napi könyvelési feladások, automatikus könyvelések felügyelete, hitelintézeti alaprendszer és főkönyvi rendszer adatok rendszeres egyeztetése, egyezőség bizotsítása;
  • HAS, IFRS főkönyvi kivonatok előállítása könyvelési rendszerből, főkönyvi analitikák, nyilvántartások biztosítása, naprakészen tartása;
  • Ad-hoc könyvelési, számviteli kérdések kezelése;
  • Könyvvizsgálatokon történő aktív közreműködés.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • SAP Integrált vállalatirányítási rendszerek magabiztos, alapos ismerete (SD, FI modulok);
  • Mérlegképes könyvelői képesítés, szakirányú végzettség;
  • Naprakész számviteli ismeretek;
  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárások

  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság és hajlandóság, együttműködési készség;
  • Alaposság, pontosság, rugalmasság;
  • Proaktív, kezdeményező személyiség;
  • Kiváló elemző készség;
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, problémamegoldó képesség;
  • Határidők szigorú betartása.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Adatbázis kezelő alkalmazások ismerete;
  • Hitelintézeti tapasztalat.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű