Logisztikai projektvezető - Kecskemét (Referenciaszám: HM-1669)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2017.04.18.
Hirdetés azonosító: 1074997

Feladatok:

  • Új termék, gép, gyártósor áttelepítésének, beüzemelésének, termelés elindításának logisztikai támogatása
  • Beruházási projekt logisztikai költségeinek tervezése, időtervének elkészítése, változások (csúszások) nyomon követése
  • Meglévő beszállítókkal új kondíciók kidolgozása, új partnerek keresése
  • Projektcsapat felállítása, napi munkájuk koordinálása, külföldi kollégákkal való aktív kapcsolattartás
  • Rendszeres riportálás a helyi és regionális vezetőknek a projekt állapotáról
  • Részvétel az új termék bevezetési projektekben (NPI) a szériagyártás elindításáig

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Min. 2-4 éves, hasonló területe (autóipar, JIT) szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább egy vállaltirányítási rendszer alapos ismerete
  • Vevő-orientált gondolkodásmód
  • Rugalmasság, terhelhetőség, felelősségtudat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, bejárási támogatás
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Határozott idejű szerződés

A munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait e-mailben. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1669-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő