www.cvonline.hu
SAP junior konzultáns (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1071787
lejárt
FELADAT

A TSI Solutions SAP Center a TEL-IT részeként az SAP ERP, FI/CO/SD/BI, Solution Manager és a TSI saját SAP alapú programjaiért felel a teljes értékteremtési folyamaton belül. Az SAP Center dolgozói ennek a folyamatnak köszönhetően a legkülönfélébb feladatokat látják el munkájuk során. Ezek a tanácsadói tevékenységektől vagy átfogó megoldások megtervezésétől a projektvezetésen át egészen az adminisztratív feladatokig terjednek. Ennek a sokszínűségnek köszönhetően a dolgozók számára a legkülönfélébb feladatok és fejlődési lehetőségek állnak rendelkezésre, akár horizontálisan ágazatokat átfogóan is.

Ehhez indít a TSI Solutions egy három hónapos akadémiát, amely során bemutatásra kerülnek az SAP különböző moduljaihoz kapcsolódó alapismeretek.

Feladatok (az Akadémia után):

  • Különböző elvárások teljesítése a szakmai oldal bevonásával
  • Jogosultságfüggő feladatok:
  • Jegyek létrehozása, módosítása
  • Igény szerint különböző riportok készítése
  • Incidensek/problémák/változtatási kérelmek és tesztek elvégzése/nyomonkövetése a hazai és nemzetközi ügyféligényeknek megfelelően
  • Kommunikáció/egyeztetés a különböző érdekeltekkel
PROFIL
  • Befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok, vagy 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat a következő területeken (relevancia szerint felsorolva):
    • Az SAP törzsadatok terén szerzett alapvető tapasztalat (SAP alapok és Solution Manager)
    • A jegykezelés területét illető magas fokú tapasztalatok (SM7, Remedy, Solman, stb.)
    • Az SAP architektúra alapvető ismerete
    • A toolokon belüli folyamatláncok ismerete
    • Az előzményadatok (státusz, kitöltendő mezők, szövegek, partnerek, ügyfél specifikus mezők, stb.) konfigurációjának alapismerete szükséges
    • ITIL képesítés előnyt jelent
    • ABAP elemek/WebUI fejlesztés/Projekt management területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
    • Riportok készítése és iktatása igény szerint
    • Jogusoltsági szerepek testreszabása területén szerzett tapasztalat
    • SAP specifikus tréningeken vagy modulspecifikus oktatásokon való részvétel
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás
  • Utazásra (kb. 10-20%) való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, önálló, strukturált és felelősségteljes munkavégzés

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs