www.cvonline.hu

SAP junior FI tanácsadó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 995273
lejárt

Megbízónk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnerei között mind a magyar középvállalati szektor, mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak.
Meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálásához keresünk kollégát SAP junior FI tanácsadó munkakörbe az alábbi elvárásokkal.

Feladatok:

  •  Rendszerbevezetésben, rendszerintegrációban való részvétel
  •  Ügyféligények és üzleti folyamatok felmérése, elemzése pénzügy-számviteli területen
  •  Koncepciótervek, fejlesztési tervek elkészítése
  •  Folyamatok elemzése,  SAP alapú megoldások kidolgozása
  •  Rendszer testre szabása a helyi specialitások vonatkozásában
  •  Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, napi szintű támogatás biztosítása
  •  Tesztelésben való részvétel
  •  Hatékony, interaktív oktatások lebonyolítása
  •  Éles indulás és üzemelés támogatása
  •  Dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  •  Legalább 3 éves tapasztalat Pénzügy-számviteli területen
  •  Szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági, informatikai, műszaki)
  •  Stabil angol nyelvtudás
  •  Rugalmasság vidéki és külföldi munkavégzést illetően
  •  Soft skillek hatékony alkalmazása a munkavégzés során (kommunikáció, problémamegoldás, rendszerszemlélet, üzleti tudatosság, projekt metodológia, rugalmasság, pontosság, precizitás)

Előnyt jelent:

  •  SAP felhasználói tapasztalat FI területen
  •  Pénzügy-számviteli ügyintéző, Mérlegképes könyvelői képesítés
  •  Integrált rendszerbevezetésben való tapasztalat
  •  Egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

Részvétel belföldi és külföldi SAP projektekben
Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
Változatos feladatok

Amennyiben szeretne a fent meghirdetett állásra pályázni, kérjük, Link megjelenítéseegy perc alatt majd töltse fel szakmai önéletrajzát vagy küldje a E-mail cím megjelenítése