www.cvonline.hu

SAP Jogosultság Tanácsadó - INTS/14/63

  • Company_icon INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Németül beszélő SAP Jogosultság Tanácsadó munkatársat

keresünk nemzetközi szoftverfejlesztő ügyfelünkhöz Budapestre

Ref.: INTS/1463

Feladatok:

  • Szerep design, szerepfejlesztés
  • A jogosultsági koncepció kezelése
  • Új eszközök, új applikációk bevezetése és koordinálás biztonsági terv szerint
  • Együttműködés a németországi üzleti oldallal

Elvárások:

  • Befejezett gazdasági-informatikai főiskolai tanulmányok vagy azzal egyenértékű szakképesítés
  • Legalább két év gyakorlati tapasztalat SAP jogosultságokban (SAP engedélyek)
  • Folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság, eleinte beütemezés érdekében Németországba, később rendszeres kijárással

Előny:

  • SAP IDM és SOD ismeretek
  • Operatív tapasztalatok SAP Bázis-környezetben
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Kellemes irodai és munkatársi környezet
  • Részleges távmunka lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, utazási arány: 20 %!

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elvárt nyelvtudás Német