www.cvonline.hu

SAP HR üzemeltetési szakértõ

  • A hirdetés 327 napja lejárt

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység
Budapest

Terület
Emberi erõforrás (humán)

Foglalkoztatás formája
Határozott idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek
eredményeként jött létre 2013-ban.
A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhetõ.
Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai
szolgáltatásokat.
Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • támogatja az SAP HR modul idõgazdálkodási területét
  • Help Desk szolgáltatást nyújt a MÁV csoport idõügyintézõinek és vezénylõinek, biztosítja a felhasználók megfelelõ
  • támogatását, fogadja és kezeli az idõgazdálkodás területét érintõ hibajelentéseket, problémákat és gondoskodik ezek
  • megoldásáról,
  • elvégzi az SAP HR javítócsomagok (transzportok) tesztelését;
  • részt vesz az SAP HR fejlesztési projektekben;
  • közremûködik idõgazdálkodási területen az üzemeltetés standardizálásában;
  • tevékenyen részt vesz az idõgazdálkodás szakterületét érintõ új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek
  • kidolgozásában, az új fejlesztések átvételében;
  • idõgazdálkodási területen gondoskodik a felhasználók oktatásáról

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsõfokú szakirányú (humán/gazdasági/IT/műszaki) állami iskolai végzettség (befejezett tanulmányok);
  • irodai programok (Excel, Outlook) magabiztos ismerete.

Előnyt jelent

  • vállalatirányítási rendszerek ismerete;
  • releváns munkatapasztalat;
  • naprakész munkaügyi, munkajogi, TB, adózási ismeretek
  • informatikai attitûd,
  • SAP HR ismeret

Amit ajánlunk

  • kellemes kollégák, jó csapat
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlõdési lehetõség

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • komplex gondolkodás, képesség a precíz és önálló munkavégzésre;
  • jó problémamegoldó, kapcsolatteremtõ, kommunikációs készség,
  • rugalmasság, jó terhelhetõség,
  • jó elemzõ, analitikai és stressztûrõ képesség

A munkavégzés helye:
Budapest, a Keleti pályaudvar közelében

Amennyiben felkeltettük érdeklõdését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva . Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

2016.08.09.

Bõvebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01/43-74

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű