www.cvonline.hu

SAP HR tanácsadó - német nyelvtudással

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1184696

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Egy hosszú távú projektbe keresünk SAP HR tanácsadókat német nyelvtudással.

Feladatkör, felelősségek:

A megbízónk és a megbízónk partnerével közösen végzett projekthez keresünk SAP HR tanácsadókat. A feladat több cég HR rendszerének segítése. • Nem hagyományos értelemben vett support: törvényi követések, egyéb ügyféligények megvalósítása. • Beállítások, customizáció, kisebb (esetleg nagyobb) projektek. • Hosszú távú projekt!

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- SAP HR modul ismerete, néhány éves tapasztalat. • Német nyelv legalább társalgási szintű ismerete elengedhetetlen.

Nyelvtudás:

Minimum társalgási szintű német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk az SAP piac több tíz éves szakmai, tanácsadói és menedzsment tapasztalataira alapozva alakult. Céljuk az ügyfeleik számára magas hozzáadott értékű, minőségi szolgáltatások nyújtása az SAP és IT rendszerek és megoldások területén.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.