www.cvonline.hu

SAP HR IDŐGAZDÁLKODÁS TANÁCSADÓ

Régió:

Heves
Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 778467
lejárt

  SAP TANÁCSADÓKÉNT gondolt már arra, hogy egy gyártó vállalat IT kompetencia központjában európai projekteken dolgozzon?
Mély tapasztalattal rendelkezik SAP HR IDŐGAZDÁLKODÁS moduljában, mint tanácsadó? Ha igen, pályázza meg MOST ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a századforduló óta működő, dinamikusan fejlődő, terméktervezéssel, -fejlesztéssel és gyártással foglalkozó konszern magyarországi vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg 800 fővel működő gyáregységüket Kelet-Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. 2008 - ban az IT osztályból különvált egy Application Development Centre, amely időközben kompetencia központtá vált. A fejlődés magával hozta a informatikai szakértő csapat bővülését újabb funkciókkal, ezért keresünk most új, tapasztalt SAP tanácsadó kollégát az alábbi pozícióba: SAP HR IDŐGAZDÁLKODÁS TANÁCSADÓ

Tapasztalt munkatársat keresünk, aki igényes, pontos, precíz munkát végez, eredeti ötleteivel aktívan támogatja a csapat munkáját. Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik élnek-halnak azért, hogy eredményeket érjenek el és sikeresen megoldják a problémákat. Nem „fogaskereket”, hanem „motort” keresünk!

Feladatok:

  • Alkalmazástervezés/interfésztervezés a SAP HR Időgazdálkodás modulján belül és rendszeralapú implementációk koordinálása;
  • SAP HR Időgazdálkodással kapcsolatos csapatprojektek segítése, tervezése, irányítása és megvalósítása;
  • Létező Időgazdálkodási alkalmazások / interfészek folyamatos karbantartása, megfigyelése és fejlesztése;
  • A HR osztály tanácsadása és támogatása (Second Level Support);
  • Customizing, és ahol szükséges, modellek és számítási típusok változtatása;
  • Tesztelés tervezése, minőségbiztosítás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség;
  • Legalább 2 – 4 év szakmai tapasztalat SAP HR Időgazdálkodás moduljának tanácsadói támogatásában;
  • Átfogó eljárás-folyamat szakértelem Személyes időgazdálkodásban;
  • A SAP HR Időgazdálkodás customizing mély ismerete, mely magába foglalja (Ösztönző bér komponens tapasztalat, túlóra komponens tapasztalat, pozitív / negatív Időgazdálkodás tapasztalat, erős munkaütemezés szakértelem);
  • Az adaptációs modellek / számítási típusok nagyon erős ismerete;
  • Second Level Support tapasztalat;
  • Koncepció-tervezés alapvető ismerete.
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás;
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés;
  • Külföldi betanulási lehetőség;
  • Konszern szintű prokjektek várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Tanácsadó/Szakértő/Auditor
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • A cég székhelye Heves megyében van, de lehetőség van budapesti munkavégzésre is! Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, idegen nyelvű és magyar önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
IT / Informatika
Régió
Heves