www.cvonline.hu
SAP HR Fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.14.
Hirdetés azonosító: 896545
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére
SAP HR fejlesztő

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra

Feladatok

  • Közreműködik az alkalmazástervezési, fejlesztési, tesztelési feladatok és felhasználói oktatások szakszerű végrehajtásában, biztosítja a felhasználók megfelelő szakmai támogatását és a megoldás átadását üzemeltetésre.

  • Kapcsolatot tart a HR, funkcionális területek, szerződéses partnerek, társszervezetek képviselőivel

  • Részt vállal informatikai projektekben, irányító szerepben is.
  • Elvárások

  • Minimum 3 éves SAP HR fejlesztési tapasztalat (PA, OM, PY, TM)

  • Programozási ismeret (ABAP)

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Strukturált gondolkodásmód

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió