www.cvonline.hu
SAP HR fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.02.
Jelentkezési határidő: 2015.02.11.
Hirdetés azonosító: 832445
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra

Feladatok:

  • Közreműködik az alkalmazástervezési, fejlesztési, tesztelési feladatok és felhasználói oktatások szakszerű végrehajtásában, biztosítja a felhasználók megfelelő szakmai támogatását és a megoldás átadását üzemeltetésre.
  • Kapcsolatot tart a HR, funkcionális területek, szerződéses partnerek, társszervezetek képviselőivel
  • Részt vállal informatikai projektekben, irányító szerepben is.

Követelmények:

  • Minimum 3 éves SAP HR fejlesztési tapasztalat (PA, OM, PY, TM)
  • Programozási ismeret (ABAP)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód

Munkavégzés helye: Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió