www.cvonline.hu

SAP HR Alkalmazás-Tanácsadó

  • A hirdetés 996 napja lejárt

Autóiparban tevékenykedő multinacionális partnerünk az alábbi pozícióba keresi új munkatársát:

Megbízónk hosszú távú, stabil munkalehetőséget és kihívásokban gazdag munkakört nyújt az új kolléga számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • SAP HR időgazdálkodással kapcsolatos projektek támogatása
  • Időgazdálkodási alkalmazások fejlesztése
  • HR osztály támogatása
  • Alkalmazástervezés az SAP HR időgazdálkodás modulon belül
  • Alkalmazás tesztelése tervezése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP HR időgazdálkodási modul mély ismerete
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Adaptációs modellek ismerete

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Speciális, fejlett technológia
  • Kihívásokban gazdag munkakör
  • Szakirányú képzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő