www.cvonline.hu
SAP HCM/HR Tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.27.
Hirdetés azonosító: 745312
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik globális, jó hírnevű partnerünk számára keresünk új szakembert, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • SAP HR modullal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Rendszer testre szabása, beállítása, esetleges support jellegű feladatok ellátása
  • Üzleti igények felmérése, elemzése
  • Kapcsolattartás a felhasználókkal és az üzemeltető csoportokkal

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség
  • Minimum 2-5 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Erős SAP HR modul ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Kiváló kommunikáció készség
  • Önállóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Modern, ergonomikus munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség