www.cvonline.hu

SAP folyamatkoordinátor - Pápa (Referenciaszám: HM-1621)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1070717

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magasfokú problémamegoldó képesség
  • SAP, esetleg egyéb ERP rendszer ismerete (MM/PP folyamatok)
  • Előny a multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A cég által használt informatikai rendszerek, alkalmazások üzemeltetése, karbantartása
  • Együttműködés a központi, illetve egyéb helyi részlegekkel, illetve ezen részlegek támogatása
  • Időszakos riportok, jelentések elkészítése, adatok naprakészen tartása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1621-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődhet Hegedüs Mónika HR Tanácsadónknál a +36 20 983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő