www.cvonline.hu

SAP FOLYAMAT-KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1072575

Megbízónk - Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat - felvételre keres informatika területén jártas szakembert IT csapatába az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat által használt informatikai rendszerek, alkalmazások üzemeltetése, karbantartása
  • Együttműködés a központi, illetve egyéb helyi részlegekkel, illetve ezen részlegek támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat (multinacionális vállalatnál tapasztalat előnyt jelent)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magasfokú problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség
  • SAP, esetleg egyéb ERP rendszer MM/PP folyamatok ismerete
  • MS Office ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SAP FOLYAMAT-KOORDINÁTOR, Veszprém megye

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország