www.cvonline.hu

SAP FI/CO TANÁCSADÓ - SENIOR SAP FI/CO EXPERT

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 578449
Link megjelenítéseimages/editor/20080321162843.jpg" border="0" width="267" height="200" />

Megbízónk anyavállalata stratégiai termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója, 20 országra kiterjedő üzemeiben több, mint 10000 munkatársat  foglalkoztat. Magyarországon működik az egyik legjelentősebb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, az informatikai szolgáltatások fejlesztéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A pénzügyi modul implementációja és a rendszer folyamatos karbantartása
  • A szolgáltató központ pénzügyi folyamatainak felmérése, értékelése és dokumentálása
  • Rendszer konfiguráció és az egyedi beállítások elvégzése
  • Integráció, a rendszer más alkalmazásokkal való összehangolása
  • A szükséges egyedi igények testreszabásának meghatározása és lebonyolítása
  • Folyamatleírások, szabályzatok, dokumentációk elkészítése
  • Tesztelések futtatása, ellenőrzése, elfogadási tesztek végrehajtása és dokumentálása
  • A főkönyvi számlák adatainak összehangolása
  • Oktatások, tréningek megtartása a felhasználók számára

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú közgazdasági vagy informatikai végzettség
  • Legalább 5 év SAP tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Az SAP FI/CO moduljának szakértői ismerete, beleértve a GL, AP és AR almodulokat
  • Tapasztalat modulok közötti információáramlás biztosításában, különös tekintettel az anyaggazdálkodási MM és az értékesítési SD modulokra
  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló probléma-felismerő és megoldó képesség

ELŐNYT JELENT

  • Szolgáltató központ területén szerzett munkatapasztalat
  • SAP SRM ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó alapfizetés és teljesítményprémium, széleskörű juttatások: 13. havi fizetés, karácsonyi jutalom, cafeteria, egészség- és nyugdíjpénztári hozzájárulás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SAP FI/CO TANÁCSADÓ - SENIOR SAP FI/CO EXPERT, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése

Kategória

IT / Informatika

Régió

Fejér