www.cvonline.hu
SAP FI/CO belső tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.12.05.
Jelentkezési határidő: 2015.11.29.
Hirdetés azonosító: 982789
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Meglévő SAP 6.0 rendszerben termelő és értékesítő cégeink üzleti folyamatainak támogatása

  • Önálló munkavégzés keretében javaslatcsomagok megfogalmazása és megvalósítása

  • Nemzetközi bevezetési projektekben való részvétel

  • Folyamatanalízis, folyamatleírás és dokumentáció készítése Felhasználók FI/CO oldalról való támogatása

  • Törvényi és egyéb előírásoknak, valamint belső elvárásoknak való megfelelősség biztosítása
  • Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

  • SAP FI/CO modul átfogó ismerete, lehetőség szerint bevezetések során szerzett tapasztalattal

  • GL, AR, AP, AA, CO-OM, CO-PC, CO-PC

  • SAP FI/CO kapcsolódási pontjainak ismerete egyéb modulokkal (PP, MM, SD)

  • Angol és/vagy német nyelv magabiztos használata írásban és szóban

  • Előnyök

  • ABAP ismeret

  • Egyéb SAP ismeret

  • adójogi ismeretek

  • nemzetközi számviteli ismeretek

  • Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál

  • Fiatalos, dinamikus csapat

  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívásokkal teli feladatok

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió