www.cvonline.hu
SAP FI modul üzemeltető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.07.03.
Jelentkezési határidő: 2014.07.04.
Hirdetés azonosító: 818745
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra

Feladatok

  • Üzemelteti/működteti szakterületén az informatikai eszközöket, és biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását.
  • Támogatja a fejlesztésekből és módosításokból eredő informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrollját és költséghatékony végrehajtását.
  • Biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását, fogadja és kezeli a szakterületét érintő hibajelentéseket és problémákat és gondoskodik ezek megoldásáról, illetve javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében.
  • Tevékenyen részt vesz a szakterületét érintő új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában, az új fejlesztések átvételében valamint a már elavult informatikai rendszerek szakszerű kivezetésében.
  • Informatikai vészhelyzetek esetén biztosítja területén az üzletfolytonosság elsődleges szerepét.

Elvárások

  • Min. 3 év SAP modul tapasztalat (FI és/vagy SD és/vagy MM és/vagy BI)
  • SAP rendszerek és SAP támogatási folyamatok átfogó ismerete
  • Üzleti folyamatok ismerete (Pénzügyi és/vagy Sales&Logistics)
  • SAP R/3 vagy ECC üzleti modul üzemeltetési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés készsége (team vezetési gyakorlat előny)
  • Problémamegoldás, kreativitás,
  • Terhelhetőség, és felelősség vállalás
  • Szervezőkészség és precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Képzési és fejlődési lehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió