www.cvonline.hu

SAP FI-CA belső tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.02.05.
Hirdetés azonosító: 855186

Ügyfelünk, az egyik fővárosi közszolgáltató informatikai csapatába keresünk SAP FI (CA) belső tanácsadó munkatársat hosszú távra

Feladatok:

- Kulcs felhasználókkal történő kapcsolattartás, támogatásuk és új igények alapján specifikációk készítése
- Felmerülő hibák és problémák elemzése, javítások elvégzése
- Szállítói kapcsolattartás
- Beállítások és testreszabás elvégzése
- Tesztelésben történő részvétel és tesztesetek kidolgozása
- Dokumentáció és segédanyagok készítése

Elvárások:

- 2 év SAP FI-CA és / vagy 4 év FI modulban és / vagy SAP IS-U folyószámla kezelés ismerete
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai területen
- Jó kommunikációs képesség
- Precizitás, következetesség, rendszerszemlélet
- Komplex problémák megoldására való képesség
- Nyitottság új technikai ismeretek megszerzésére
- Alapfokú angol nyelvtudás (szakmai)

Amit kínálunk:

- Biztos háttérrel rendelkező munkahely
- Változatos juttatási csomag
- Szakmai és fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a