www.cvonline.hu

SAP FI alkalmazásfejlesztő

  • A hirdetés 1202 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket:

 SAP FI  alkalmazásfejlesztő

 Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő, fejlett gépparkkal rendelkező, stabil hátterű nemzetközi cég tagja lenni, úgy várjuk jelentkezését.

A leendő munkatárs feladatai:

  • SAP FI projektek támogatása
  • SAP FI alkalmazások tervezése
  • SAP FI alkalmazások karbantartása és fejlesztése
  • FI osztály támogatása
  • Alkalmazás tesztelésben való részvétel

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat SAP FI alkalmazásfejlesztésben
  • Szakmai tapasztalat ABAP fejlesztésben
  • Kiterjedt SAP ABAP/4 / ABAP Objects fejlesztői szakértelem
  • Kiterjedt WebDynpro ABAP szakértelem
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Ms Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Fejlődési lehetőség, szakirányú képzések
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes bér és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő