www.cvonline.hu

SAP fejlesztő

  • A hirdetés 356 napja lejárt

P03P01-SAP

Partnercégünk széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén.Szakképzett munkatársakból álló csapatukba keresünk SAP fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • Különféle SAP fejlesztések végrehajtása, tesztelése a definiált rendszertervek alapján
  • Esetleges problémák felderítése, elhárítása
  • Kapcsolattartás a szakterületekkel
  • Részvétel közös projektekben a projekttervek alapján

Tapasztalat:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Kommunikációképes angol és német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság

Előny:

  • SAP PP, PS, MM, SD modulok ismerete
  • ABAP programozói ismeretek

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol