www.cvonline.hu
SAP Fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.12.12.
Jelentkezési határidő: 2015.12.07.
Hirdetés azonosító: 990831
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • SAP környezetben felmerült fejlesztési igények elemzése, a fejlesztés kidolgozása ABAP nyelven, tesztelés és dokumentálás

  • Programok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása

  • Ismétlődő folyamatok automatizálásának megtervezése, végrehajtása

  • Egyéni riportok létrehozása különböző SAP modulokhoz

  • Interfacek fejlesztése, IDOC hibaelemzés, javítás -ALE/EDI integráció támogatása

  • Részvétel globális és regionális projektekben Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása
  • Elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)

  • Tárgyalóképes német és legalább középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Legalább 3 év SAP fejlesztői tapasztalat a következő területeken: ABAP/4, SAPscripot, Smartform, BADI/BAPI, BDC, ALV, ALE, EDI

  • SAP ECC modulok átfogó ismerete

  • Tapasztalat komplex fejlesztési projektekben

  • SAP Solution Manager fejlesztési tapasztalat előny

  • Képesség önálló munkavégzésre

  • Kiváló kommunikációs képesség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió