www.cvonline.hu

SAP fejlesztő

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • SAP alkalmazásokhoz fejlesztések tervezése;
  • A fejlesztések megvalósítása, fejlesztések tesztelése, hibakeresése, hibajavítása;
  • A szükséges rendszerdokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai iskolai végzettség vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat;
  • ABAP fejlesztésében szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • SAP FI, LO, HR moduljainak technikai szempontú, magas szintű ismerete;
  • Közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Kitartó, magas színvonalú, önálló munkavégzés;
  • Proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Magas szintű elemző készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs készség.
  • Együttműködési képesség;

Előny:

  • ABAP Web Dynpro, JAVA tapasztalat;
  • További SAP modulokban szerzett fejlesztői tapasztalatok;
  • Banki SAP környezetben szerzett fejlesztői gyakorlat.

Jelentkezési határidő: 2015. március 14.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol