www.cvonline.hu
SAP fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896525
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú, budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új szoftverigények implementálása vevői igényeknek megfelelően

  • Durva koncepciók átalakítása végrehajtási specifikációkká

  • Modul tesztek készítése és feldolgozása

  • Hibakezelés új kiadás előkészítésekor

  • Ismeretlen és/vagy nem dokumentált rendszer részek elemzése és dokumentálása

  • Rendszerelemzővel konzultáció új követelmények/vevői igények fellépésekor

  • Going-Live forgatókönyvek tervezése (Cut-over tervek)

  • Migrációs koncepciók készítése

  • Teljesítmény tuning konzultáció

  • Rendszerintegrációhoz és automatizációhoz új interfészek készítése
  • Elvárások

  • MSC vagy BSC diploma IT vagy Master of Science területen

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, német nyelv előnyt jelent

  • 3 éves szakmai tapasztalat, mint SAP Senior fejlesztő ABAP SD, CS és CO modulokban

  • SOA, XML, Web Dynpro ABAP párbeszéd programozás, teljesítmény tuning, ABAP Dictionary & List Adatátvitel tapasztalat

  • Enhancements and Modifications & Enhancement Framework, adatbázis-frissítés programozás tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus munkakörnyezet

  • Karrierlehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió