www.cvonline.hu
SAP fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 833652
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

SAP Fejlesztő

Feladat

  • SAP környezetben felmerült fejlesztési igények elemzése, a fejlesztés kidolgozása ABAP nyelven, tesztelés és dokumentálás
  • Programok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása
  • Ismétlődő folyamatok automatizálásának megtervezése, végrehajtása
  • Egyéni riportok létrehozása különböző SAP modulokhoz
  • Interfacek fejlesztése, IDOC hibaelemzés, javítás -ALE/EDI integráció támogatása
  • Részvétel globális és regionális projektekben Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)
  • Tárgyalóképes német és legalább középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Legalább 3 év SAP fejlesztői tapasztalat a következő területeken: ABAP/4, SAPscripot, Smartform, BADI/BAPI, BDC, ALV, ALE, EDI
  • SAP ECC modulok átfogó ismerete
  • Tapasztalat komplex fejlesztési projektekben
  • SAP Solution Manager fejlesztési tapasztalat előny
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs képesség

Kategória
IT / Informatika
Régió

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...