www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    SAP Fejlesztő

Hozzáadva: 2017.06.21.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába keres

SAP Fejlesztő munkatársat.

Feladatok

  • SAP környezetben felmerült fejlesztési igények elemzése, a fejlesztés kidolgozása ABAP nyelven, tesztelés és dokumentálás
  • Programok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása
  • Ismétlődő folyamatok automatizálásának megtervezése, végrehajtása
  • Egyéni riportok létrehozása különböző SAP modulokhoz
  • Interfacek fejlesztése, IDOC hibaelemzés, javítás
  • ALE/EDI integráció támogatása
  • Részvétel globális és regionális projektekben
  • Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év SAP fejlesztői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német előny!)
  • SAP Solution Manager fejlesztési tapasztalat
  • SAP ECC modulok átfogó ismerete
  • ABAP/4, SAPscript, Smartform, BADI/BAPI, BDC, ALV, ALE/EDI

Értékelt kvalitások
  • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió